Yakın zamanda Türkiye’de faaliyete başlayan Amazon, Prime hizmetini denemeniz için sizlere ilk ay bu hizmeti ücretsiz olarak sunuyor.

Bu deneme ayının ardından istediğiniz gibi iptal edebildiğiniz hizmet, iptal etmediğiniz takdirde de aylık sadece 7,90 TL gibi bir ücretle kullanılabilir hale geliyor.

Amazon Prime kullanmak istiyorsanız, Amazon’un sitesinde yer alan Prime bölümünden gerekli işlemleri gerçekleştirdikten sonra üye olabilirsiniz.

 

Genel olarak ülkemizde bu tarz hizmetler sunan Amazon Prime, rakiplerine göre çok uygun fiyat değeri biçmekte. Bununla birlikte sadece tek bir alanda değil de birçok alanda ayrıcalıklar sunan Amazon Prime, Türkiye’de çok fazla tutacak gibi duruyor. Prime Video ve Prime Gaming hizmetleri gerçekten çok fazla ilgi çekecek gibi. Peki siz de birçok ayrıcalığa sahip olacağınız Amazon Prime hizmetini kullanacak mısınız?

 

Prime paketi de Türkiye’ye geldi

Amazon Prime ile beraber sadece Video değil aynı zamanda Prime üyelik paketi, Prime Fırsat ve Prime Gaming de Türkiye’de kullanılabilir hale geldi.

Prime üyelik paketinde İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce ve Afyon’da minimum sipariş tutarı olmaksızın, geçerli ürünlerde kargo bedava, hem de ertesi gün teslimat avantajıyla alınabilecek. Amazon Prime ile geçerli ürünlerdeki alışverişlerinde bedava ve hızlı teslimat ayrıcalığı sunuluyor.