GRAFİK TASARIM
Profesyonel grafik tasarım programları ile şık, size özgün rakiplerinize fark atan çalışmalar yapıyoruz. Logo, Kartvizit, Broşür, Afiş Tasarımı, Katalog Tasarımı ve Video Grafikleri tasarımı yanısıra intro, reklam, ürün çekimi- tanıtımı yapmaktayız.
WEBSİTE TASARIMI
Php, Html kodlamaları ile WordPress, Opencart gibi altyapılar kullanarak website çözümleri sunuyoruz. Kişisel, Kurumsal ve E-Ticaret website tasarımlarınızı kaliteli ve işlevsel olarak hayalinizdeki portalları kuruyoruz. Kurulum ve sonrasında ise teknik destek sağlıyoruz.
VİDEO TASARIM
Marka, ürün, kişi, firma tanıtımı gibi bir çok kategoride reklam veya klip çekimi gibi hizmet içeriklerinin oluşturulması, çekimi, kurgu ve montajı tarz, üslup, hedef kitle, süre ve mesaj açısından reklam iletişim stratejisine göre post prodüksiyon olarak hizmet verilir.
YAZILIM
Php dilinde özgün, lisanslı bir program ile işletmenizin tüm iş yükünü alabilirsiniz. İşletmelerin işlerini daha hızlı, güvenli, online programlar ile ilişkisel çözümleri için örneklerimizi ve detayları talep edebilirsiniz.
CV TASARIMI
Kariyer adımlarını atarken özellikle iş başvurularında bir adım öne çıkmanızı sağlayacak bir CV’ye sahip olmak kritik öneme sahip bir konudur. Bu sebeple sizi diğer adaylardan ayrı kılacak tek şey profesyonel bir CV. Photoshop ile meslek grubunuza veya favori renk veya tasarımınıza özel özgün tasarımlar yapıyoruz.
REKLAM VE DANIŞMANLIK
Mevcut veya yeni kurulacak websitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için SEO, Backlink ve Keywords çalışmalarını Google öncelikli, işbirlikli yapıyoruz. Etkili, garantili ve hızlı olarak hedef kitlenize sizi ulaştırıyoruz. Çözüm odaklı reklam politikamız ile istenilen sıralamaya rahatça gireceksiniz.