Merhaba,

Sosyal mecra ve internet aleminin dibini yaşadığımız çağımızda ünlü olmak veya isim duyurmak artık para ile bile değil. Bildiğiniz üzere malum video kutusuna yüklüyorsunuz videonuzu ve 5 dk içinde google da reklamınız hazır. Bu bilinmek için harika bir fırsat ancak bilinmesini istediğiniz bölüm için çok kötü bir dezavantaj.

Örnek ile şöyle açıklayalım. “İstanbul Çilingir “ bu keyword o kadar ünlü ki 🙂 Arama motorunda çıkan 1000 sayfa x 20 sayfadaki site = 20000 adet fake hesap ve no. Evet işinizi görürsünüz ararsınız bulursunuz gelirler açarlar kapınızı ve alırlar paralarını. Ama inanın bu adamlar ne bu işi yapıyorlar nede yaptırıyorlar. 3–5 seo cu girmiş işe anlaşmış dükkanlar ile komisyonla çalışıyorlar.

İyi de bunun bana zararı ne, işimi görüyolar sonuçta ? Diyebilirsiniz. Açıklayayım hemen, android telefonunuza foto düzenleme programı arayıp indiriyorsunuz diyelim. İşinizi de görüyor. Ama sizden habersiz girip rehberinizi kopyalayıp program sahibine mail atıyor biliyor musunuz ? Hadi şimdi diyebilir misiniz banane benim işimi görüyor diye… Sizce Apple ios işletim sistemini neden yaptı ve kendi kullanıyor sadece !

Aslında bildirmek istediğimiz sahte kuruluşlara itibar etmeyin değil, işin ehli doğru insanlarla karşılaşma kırmızı çizginiz olsun. Yani bir çok kuruluş var işi yapıyorlar ama sahtekarın önde gidenleri. Paranızı, zamanınızı ve en çok ta emeğinizi, hayallerinizi çalıyorlar. Bunların ismini verip kötü de olsa reklam yapmak istemem.

Piyasa da ; Grafik Tasarım Ajansı olarak bilinen çoğu marka da bunlar gibidir. Kaliteli, uygun fiyata, sağlam, güvenilir, istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ve yüz yüze bile görüşebileceğiniz konumda hizmet veriyoruz ama insanımız alışmış adı marka olmuş pahalı kurumlarla iş yapmaya.

Bizde diyoruz ki, bırakın bu şirket veya kurumlarla iş yapıp paranızı çarçur etmeyi. Hizmet, kalite, uygun fiyat ile hizmetinizdeyiz. Deneyin görün.

İş onayı almadan hiçbir ücret talep etmiyoruz, komisyon almıyoruz, revizeleri ücretsiz yapıyoruz, teknik destek sağlıyoruz.

20 yılı aşkın deneyim, bilgi ve birikimi ile yola çıkan Grafikerium Grafik Tasarım Ajansı, görsel tasarım ilkeleri ve programlarına hakim profesyonel çalışmalarımız ile hedef kitleniz, sektörünüz, benchmarking yani rakip analizinizi yaparak istediğiniz görsel tasarımı ortaya koyar. Bu analiz ve talepler doğrultusunda hedef kitlenin sosyolojik ve psikolojik davranışlarını dikkate alarak çağın gereklilikleri ve yenilikleri ile harmanlayıp kreatif bir tasarım sunuyoruz.

Sizde Grafik Tasarım adına hizmet verdiğimiz tüm alanlardan yararlanıp rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Photoshop ile rötuş, renklendirme, eski fotoğraf yenileme-renklendirme-onarma, afiş, kartvizit, broşür, billboard, dergi-kitap kapağı tasarımı yanı sıra Veri Kurtarma, video prodüksiyon alanında; klip, film montaj ve efekt kurgu montajı, düğün-kına-özel günlerin kurgu montajı….

Bunu için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.