BLOG

0

Programsız Tüm Sürücüleri Güncelle

Eski adı ile format yeni adı ile sistem yüklemesi sonrası Windows 10 ve Windows 11 işletim sistemlerinde bilgisayardaki yüklü / desteklenen tüm yazılımları güncellemek istiyorsanız Winget komutundan faydalanabilirsiniz.
By : admin | Nis 1, 2024
0

Vodafone-H-300s Modem Şifresi

Vodafone-H-300s Modem arayüzüne erişmek için 192.168.1.1 adresine giriyoruz. Normal internet sitesi yazar gibi www.google.com yazar gibi yazıp giriyoruz. (bilmeyenler için). Sonrasında ise aşağıdaki bilgiler ile modemin arayüzüne giriş yapabilirsiniz.
By : admin | Ara 5, 2023
0

Etsy üzerinde ürün satarak para kazanmak

Etsy üzerinde ürün satmak için ilk olarak bir Etsy hesabı açmanız gerekir. Daha sonra, hesabınızı doğrulamanız ve bir satıcı profili oluşturmanız gerekir. Satıcı profilinizi oluşturduktan sonra, ürünlerinizi ekleyebilir ve satışa […]
By : admin | Oca 6, 2023
0

2023 İnternetten para kazanma yöntemleri

Merhaba! İnternetten para kazanma yöntemleri hakkında bilgi vermek isterim. Bunun için birkaç farklı yöntem söyleyebilirim:   Blog yazarlığı: Eğer yazı yazmayı severseniz, bir blog açarak para kazanabilirsiniz. Blogunuza reklamlar yerleştirerek, […]
By : admin | Oca 6, 2023
0

Yapay zeka (AI) nasıl çalışır ?

Yapay zeka (AI), makinelere insan benzeri düşünme ve öğrenme yetenekleri vermeyi amaçlayan bir teknolojidir. AI sistemleri, verilen bir girdiye dayalı olarak çıktı üretebilir ve öğrendiklerini saklayarak gelecekte de aynı tür […]
By : admin | Oca 6, 2023
0

Yeni Gsm operatörü NetGSM

Türkiye’nin ilk Full MVNO , ilk olarak 50 bin kurumsal aboneye M2M data hizmeti sunacağını açıkladı. Ön talep başvurularını almaya başladı.
By : admin | May 15, 2022
0

MsMpEng.exe nedir ?

MsMpEng.exe nedir ? Neden Yüksek CPU kullanıyor ve bilgisayarımı çok yorarak yavaşlatıyor ? diyorsanız programsız çözüm yazının devamında…
By : admin | Eyl 7, 2021
0

HAVACILIK YÖNETİMİNDE KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Hava, Uzay ve Savunma Endüstrileri Avrupa’da Hava Uzay ve Savunma endüstrileri Bürüksel’de bir dernek altında örgütlenmiştir. Bu derneğin bildirdiğine göre bu endüstri dalı yılda 200 milyarlık bir ciro ile çalışmakta […]
By : admin | Ağu 31, 2021
0

Bütün şarj konvektörleri aynı mı olacak ?

Bütün telefonların şarj cihazı ve kablosu aynı olsa güzel olmaz mı? İşte bunu 2019 da geçte olsa düşündüler.
By : admin | Ağu 16, 2021
0

En Çok Satan Telefon Xiaomi oldu !

Strategy Analytics adlı araştırma merkezi, Avrupa’daki akıllı telefon piyasasına dair ikinci çeyrek raporunu açıkladı. Birinci çeyrekte akıllı telefon piyasasının lideri Samsung iken, ikinci çeyreğin liderinin %25.3’lük pazar payıyla Xiaomi olduğu belirlendi.
By : admin | Ağu 6, 2021
0

Türkiye’nin En Değerli 100 Markası Açıklandı

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” adlı raporunu 2021 özelinde yayınladı.
By : admin | Tem 7, 2021
0

Microsoft, Windows 11’i çıkarmaya hazırlanıyor…

Microsoft, Windows 11 dedikodularını doğrular nitelikte bir paylaşımda bulundu.
By : admin | Haz 13, 2021
0

Jeff Bezos, Amazon CEO’luğunu bırakıyor.

Amazon kurucusu ve CEO’su Jeff Bezos, bu yıl içinde CEO’luk görevini bırakmayı planladığını açıkladı. Üçüncü çeyrek itibarıyla Amazon’un yönetim kurulu başkanlığına geçecek olan Bezos, CEO koltuğunu ise Andy Jassy’ye devredecek.
By : admin | Şub 7, 2021
0

LG akıllı telefon üretimini durduruyor

Bir zamanlrın popüler çıkışlarını yapan teknoloji üreticisi LG, Güney Kore, Çin, Brezilya ve Hindistan’da da telefon üretimi yapan tesislerinde ki üretimlerini  Vietnam’a çekerek üretimlerini durdurma kararı almış durumda.
By : admin | Oca 25, 2021
0

Discovery Channel, BluTV’ye ortak oluyor.

Dev medya ve eğlence şirketi Discovery Inc., Türkiye’nin ilk dijital yayın servisi BluTV ile iş birliğine gidiyor.
By : admin | Oca 22, 2021
0

Linkedin de temsilci atayacak.

Yıldırma politikaslarının hızla devam ettiği günlerde reklam yasağı uygulamasının Resmî Gazetede yayımlanmasına çok az zaman kaldı. LinkedIn de bu politikaya kayıtsız kalamadı ve Türkiye’ ye temsilci atayacağı haberini verdi.
By : admin | Oca 22, 2021